پردیس سینما گالري ملت
شنبه، 29 خرداد 1400

سوالات متداول 

چه زمانی باید جهت ورود به پارکینگ اقدام کرد؟
با توجه به احداث پارکینگ طبقانی در ضلع غربی مجموعه و محدود بودن فضای پارک خودروها، حدود 15 دقیقه قبل از شروع سانس موردنظر به پارکینگ مراجعه نمایید. از مخاطبان گرامی خواهشمند است جهت سهولت در ورود و خروج سایر مراجعین، پس از پایان فیلم در اسرع وقت نسبت به خروج از پارکینگ اقدام نمایند.

چگونه می توانم از ثبت بلیت هایم مطمئن شوم؟
زمانی که بلیت های شما ثبت و خریداری شد به طور خودکار یک کد رزرو 8رقمی به شما اختصاص می یابد. با وارد کردن این کد در بخش «پیگیری خرید» (نوار بالایی سایت) می توانید از ثبت شدن بلیت های خود اطمینان حاصل کنید.

کدام مرورگرها بهتر با سایت پردیس ملت کار میکنند؟
پردیس ملت استفاده از مرورگرهای گوگل کروم و موزیلافایرفاکس را به شما پیشنهاد می کند.
در هر تراکنش چند بلیت می توان خرید؟

شما مجاز به خرید 10 بلیت در هر تراکنش هستید

آیا برای خرید بلیت محدودیت زمانی وجود دارد؟
خیر، محدودیتی از نظر زمانی وجود ندارد. در هرساعت از شبانه روز می توانید فیلم موردنظر خود را انتخاب و بلیت آن را تهیه فرمایید. اما در نظر داشته باشید با توجه به متغیر بودن برنامه های این مجموعه فقط برنامه های یک روز بعد در وب سایت قابل دسترس خواهند بود که برای خرید می توانید در همان روز یا از یک روز قبل نسبت به خرید اقدام نمایید.

آیا من می توانم صندلی خود را در سینما انتخاب کنم؟
بله، قبل از مرحله پرداخت پول، پلان سالن به شما نمایش داده می شود که از وضعیت صندلی های باقیمانده مطلع شوید و پس از مرحله پرداخت پول به طور خودکار به قسمت انتخاب صندلی هدایت می شوید و می توانید صندلی های موردنظر را انتخاب کنید.

آیا می توانم در سایت پردیس ملت علاوه بر خرید بلیت، پارکینگ خود را هم رزرو کنم؟
به اطلاع مخاطبان گرامی می رساند فعلا امکان رزرو پارکینگ بر روی وب سایت غیرفعال می باشد. ولی با توجه به اضافه شدن پارکینگ دوم پردیس سینمایی ملت از لحاظ تعداد فضای پارک خودرو مشکلی وجود نخواهد داشت.

قصد خرید بلیت دارم اما سایت اجازه انتخاب سانس را به من نمی دهد و سانس موردنظر من را به رنگ خاکستری نشان می دهد، چرا؟
در هنگام خرید بلیت زمانی که با سانس های به رنگ خاکستری مواجه شدید بدین معناست که شما اجازه انتخاب این سانس را ندارید که دلیل آن می تواند یکی از عوامل زیر باشد:
زمان تعیین شده برای فروش آنلاین سانس موردنظر گذشته است. فقط تا نیم ساعت قبل از شروع سانس ها مهلت دارید نسبت به خرید بلیت اقدام نمایید.
ظرفیت سالن موردنظر تکمیل و امکان خرید بلیت وجود ندارد.

بلیت خود را خریداری کرده ام و برایم کد رزرو ارسال شده است اما هنگام انتخاب صندلی با این پیام مواجه می شوم: «خرید شما قطعی شده اما فعلا امکان انتخاب صندلی مقدور نمی باشد» این پیام به چه معناست و من باید چه کاری انجام دهم؟
این پیام بدین معناست که ارتباط سایت با سرور سینما برقرار نمی شود که مهمترین علت آن قطع بودن اینترنت سرور سینماست. در این موارد پردیس ملت به شما پیشنهاد می دهد به وسیله وارد کردن کد رزرو در بخش «پیگیری خرید» در دقایق آتی صندلی های موردنظر خود را انتخاب کنید. اگر مشکل طی دقایق آتی همچنان برقرار بود با مسئولین پشتیبانی وب سایت تماس گرفته تا شما را در این خصوص راهنمایی کنند. توجه: با توجه به قطعی بودن خرید لطفاً از خرید مجدد خودداری نمایید.

من اشتباهاً به جای فردا، بلیت امروز را خریدم. آیا می توانید بلیتم را عوض کنید؟
برای حل این مسئله با واحد پشتیبانی وب سایت پردیس ملت با شماره تلفن 23162 داخلی های 101 یا 102 تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است با توجه به متغیر بودن برنامه سانس ها و تفاوت قیمت بلیت در روزهای مختلف هفته این امکان همیشه میسر نمی باشد لذا پردیس ملت پیشنهاد می کند حتماً قبل از پرداخت از تاریخ و روز انتخاب شده مطمئن شوید.

آیا می توانم محل صندلیم را تغییر دهم؟
خیر، انتخاب صندلی به منزله قطعیت خرید و نهایی شدن مراحل خرید می باشد و امکان تغییر آن وجود ندارد.

آیا می توانم فیلم یا سانسم را تغییر دهم؟
در صورتی که قبل از سانس موردنظر تماس گرفته شود این امکان وجود دارد، در غیر این صورت خیر. البته ظرفیت باقیمانده سانس های مختلف همچنین تفاوت در قیمت بلیت سانس های مختلف این امکان همیشه میسر نمی باشد. لذا پردیس ملت پیشنهاد می کند حتماً قبل از پرداخت از فیلم و سانس انتخاب شده مطمئن شوید.

در صورت مواجهه با پیغام خطا در صفحه انتخاب صندلی چه باید کرد؟
لطفا مرورگر خود را عوض کرده و از مرورگرهای google chrome و mozila firefox که به روز رسانی هم شده اند استفاده نمایید

آیا می توانم بلیتم را کنسل کنم؟
در رابطه با این موضوع با واحد پشتیبانی وب سایت پردیس ملت با شماره تلفن 23162 داخلی های 101 یا 102 تماس حاصل فرمایید.

خرید من انجام نشد ولی پولم هنوز به حسابم برنگشته است!
در این صورت با توجه به اینکه عملاً تراکنش ناموفق بوده است مبلغ کسرشده از حساب شما از طرف درگاه پرداخت الکترونیک سامان کیش به حساب شما باز خواهد گشت. البته در اکثر مواقع بلافاصله بعد از عدم موفقیت در خرید این مبلغ به حساب شما مسترد می گردد فقط در نظر داشته باشید در بازگشت پول توسط درگاه پرداخت الکترونیک سامان کیش برای شما پیامک ارسال نخواهد شد. لذا می بایست از طریق چک کردن موجودی و یا مشاهده گردش حساب از بازگشت پول به حسابتان اطمینان حاصل کنید.

اگر رزرو من کامل انجام نشده باید چه کار کنم؟
اگر خرید شما قطعی شده و سیستم به شما کد رزرو اختصاص داده است می توانید از طریق بخش «پیگیری خرید» (نوار بالایی سایت) رزرو خود را قطعی یعنی صندلی خود را انتخاب کنید در غیر این صورت با تماس تلفنی با بخش پشتیبانی وب سایت مشکل خود را در میان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به حل آن اقدام گردد.

خرید بلیت از سایت پردیس ملت چه مزایایی دارد؟
خرید بلیت از سایت پردیس ملت مزایای مختلفی دارد که مهمترین آنها شامل: انتخاب صندلی با نظر و سلیقه خودتان، صرفه جویی در وقت، اطمینان خاطر از خرید قطعی بدون نیاز در صف های طولانی سینما قبل از شروع سانس، اطلاع از سانس های برگزاری فیلم ها بدون نیاز به مراجعه حضوری

چطور می توانم قبل از خرید از وضعیت سالن و صندلی های خود مطلع شوم؟
در هنگام خرید، بعد از صفحه ای که مشخصات خود را وارد می کنید به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید با کلیک بر روی کلید «مشاهده پلان» وضعیت سالن را قبل از پرداخت مشاهده نمایید. در این قسمت امکان انتخاب صندلی وجود ندارد و بعد از پرداخت می توانید صندلی خود را انتخاب نمایید.

چرا امکان انتخاب صندلی در بعضی ساعات وجود ندارد؟
در لحظه انتخاب صندلی، ارتباط سایت با سرور سینما برقرار نشده است. ولی مشکلی نیست، با دریافت کد رزرو خرید شما قطعی شده است و نیازی به خرید مجدد نیست. لطفاً در زمان دیگری از طریق لینک «پیگیری خرید» اقدام به انتخاب صندلی نمایید.

چرا پیامک تأیید خرید اینترنتی برایم ارسال نشده است؟
ممکن است در هنگام ثبت مشخصات، شماره تلفن همراه خود را به صورت اشتباه وارد کرده اید. دقت داشته باشید جهت دریافت پیامک تأیید خرید اینترنتی شماره تلفن همراه خود را به دقت به صورت 11 رقمی وارد نمایید.

در هنگام ورود به صفحه پرداخت بانک با خطا مواجه شده و نمی توانم پرداخت کنم!
به احتمال زیاد شما برای ورود به سایت از فیلترشکن (Proxy/VPN) استفاده می کنید. لطفاً آن را غیرفعال کرده و دوباره امتحان کنید.

برای انتخاب صندلی به بخش پلان سینما رفته ام اما صندلی ها رنگ های مختلفی دارد این رنگ ها به چه معناست؟
در پلان سینما صندلی ها به چهار رنگ مختلف وجود دارند که هرکدام دربرگیرنده معنای خاصی هستند:
خاکستری تیره: صندلی های مشخص شده با این رنگ امکان انتخاب و خرید اینترنتی ندارند. (معمولاً سه ردیف بالایی سالن ها) که ردیف 2 به صورت حضوری در محل سینما به فروش می رسند.
خاکستری روشن: این رنگ نشان دهنده صندلی های قابل انتخاب توسط کاربر است، شما قادر به انتخاب تمامی صندلی هایی که با این رنگ مشخص شده اند هستید.
قرمز: این رنگ نشان دهنده صندلی هایی است که توسط دیگر کاربران خریداری شده و شما اجازه انتخاب آنها را ندارید.
آبی: این رنگ نشان دهنده صندلی هایی است که شما انتخاب کردید. (دقت کنید بعد از ثبت نهایی قادر به تغییر مکان صندلی خود نخواهید بود)

در هنگام لزوم به راهنمایی با چه شماره ای می توانم تماس بگیرم؟
واحد پشتیبانی وب سایت پردیس ملت با شماره تلفن 23162 داخلی های 101 یا 102 در تمامی روزهای هفته از ساعت 13 تا 20 آماده پاسخگویی به مخاطبان گرامی می باشد.
 
تمام حقوق مادی و معنوی سایت به پردیس سینما گالري ملت تعلق دارد .